איך לפרוץ מנעול חכם

הקדמה: [בלוג זה]

כחברה, אנו נעשים יותר ויותר תלויים בטכנולוגיה. האדם הממוצע בודק את הטלפון שלו 150 פעמים ביום, והאדם הממוצע מבלה 4 שעות בטלפון שלו בכל יום. עם התלות מוגברת זו בטכנולוגיה, אין זה מפתיע שראינו עלייה במספר ניסיונות הפריצה.

בלוג זה ידון כיצד לפרוץ למנעול חכם, אילו סוגי מנעולים קיימים ואילו מהם הפגיעים ביותר לניסיונות פריצה.

מנעולים חכמים הם איום אבטחה גדול. ניתן לפרוץ אותם עם מברג, לקטוף אותם על ידי כלים לבחירת מנעולים, או פשוט להפעיל אותם בכוח עם מגנט חזק.

אבל יש גם דרך קלה לפרוץ אותם ללא כל כלים. כל מה שאתה צריך זה כרטיס RFID וקצת ידע על נקודות התורפה של המנעול.

מה זה Smart Lock?

זה לא סוד שאנחנו מוקפים בהרבה מכשירים חכמים. בתים חכמים, מכוניות חכמות, טלוויזיות חכמות ועכשיו אפילו מנעולים חכמים.

מה זה Smart Lock?

מנעול חכם הוא מנעול אלקטרוני הנשלט על ידי אפליקציה או מכשיר המחובר לאינטרנט. זה מאפשר לפתוח את הדלת מכל מקום בעולם.

מקרי השימוש הפופולריים ביותר עבור מנעולים אלה הם:

– הורים שרוצים לעקוב אחר מקום הימצאו של ילדיהם בזמן שהם בבית הספר או בחוץ עם חברים;

– אורחי Airbnb שרוצים להיכנס לבית מבלי לדאוג למפתחות;

– אנשים שרוצים לבדוק את חיות המחמד שלהם כשהם מחוץ לבית;

– אנשים שרוצים לוודא שאף אחד לא יוכל להיכנס לביתם ללא רשותם.

הסוגים השונים של מנעולים בשימוש באזורי מגורים ומסחר

מנעול חכם הוא מנעול שניתן לפתוח מרחוק או באמצעות אפליקציה בטלפון. המנעולים משמשים לרוב באזורי מגורים, אך הם משמשים גם במסגרות מסחריות. ישנם שלושה סוגים שונים של מנעולים הנמצאים בדרך כלל באזורי מגורים ומסחר: מנעולי מקלדת, קוראי כרטיסים ומנעולים ביומטריים.
בכדי לבדוק פרטים מורחבים בנושא של איך לפרוץ מנעול חכם נא להעיף מבט ב- manolan1.co.il

מנעולי לוח מקשים: מנעולים אלה משתמשים בקוד לפתיחת הדלת. לא ניתן לפתוח אותם באפליקציית סמארטפון ויש לבטל את הנעילה על ידי הקלדת הקוד בלוח המקשים.

כרטיסי כניסה ללא מפתח: לכרטיסים אלה יש פס מגנטי שניתן להחליק דרך קורא הכרטיסים כדי לפתוח את הדלת. חברות מסוימות משתמשות בהן עבור העובדים שלהן כדי שיוכלו להיכנס ולצאת ממקום העבודה שלהם במהירות מבלי לסחוב מפתחות או לזכור סיסמאות.

מנעולים ביומטריים: מנעולים אלו משתמשים בטביעות אצבע או בזיהוי פנים כדי לזהות מי נכנס לבניין ולהעניק גישה בהתאם.

כיצד לעצב את אסטרטגיות האבטחה הטובות ביותר עבור המנעולים שלך?

עם עליית המנעולים החכמים, יותר אנשים מתקינים אותם כדי ליהנות מהיתרונות של נוחות ואבטחה. אבל עם זה מגיע סט חדש של אתגרים.

מנעולים הם חלק חשוב מאוד בחיינו ועלינו להיות מסוגלים לסמוך עליהם בבטיחותנו. עם העלייה בפופולריות, חשוב שנתחיל ליישם את אסטרטגיות האבטחה הטובות ביותר עבור מנעולים אלו לפני שהם יהפכו למטרה קלה עבור האקרים.

עלינו לוודא שניתן לסמוך על אנשים שיש להם גישה לבתים שלנו ושאין להם כוונת זדון כלפינו או כלפי רכושנו.

אנחנו צריכים גם להיות מודאגים לגבי האופן שבו אנו משתמשים במנעולים הללו מכיוון שהם משמשים לעתים קרובות על ידי ילדים וגם מבוגרים שאולי לא יודעים כיצד להשתמש בהם כראוי.

עלינו גם לקחת בחשבון כיצד האקרים יכולים לגשת מרחוק למנעולים האלה אם הם יגלו את פרטי הכניסה שלך או אם תשכח את הסיסמה שלך.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

טיפים מובילים לרכישת רכב יד 2

הכנו לכם מדריך מקצועי שמספק תובנות חשובות לגבי תהליך רכישת רכב יד 2. בואו נבין מה לחפש, ואיך נכוןבלבצע משא ומתן על העסקה הטובה ביותר,

סוגיות נפוצות בתיקי גירושין

גירושין הוא תהליך מורכב הדורש ניווט קפדני. פוסט זה בוחן כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שעולות במהלך הליכי גירושין. המטרה היא לספק הבנה והכוונה לאנשים העוברים

מערכת מדפים מודולריים

מערכת מדפים מודולריים הינה סוג של מערכת ייחודית המאפשרת התאמה אישית עבור הדרישות הספציפיות שלכם ועבור צרכי העסק. מדובר במערכת המורכבת ממספר יחידות נפרדות שניתן

למה כדאי לקנות לק ג'ל של ונליסה?

בעולם האופנה והיופי לציפורניים, לק ג'ל ונליסה בלט באופן עקבי כמוצר ברמה הגבוהה ביותר. פוסט זה בבלוג בוחן מדוע כדאי לשקול רכישת לק ג'ל ונליסה,