בעל עסק ? איך למצוא מבנים להשכרה

מבנים להשכרה

עסקים שפועלים בתחומים מסוימים כמו ייצור זקוקים למבני תעשייה להשכרה אשר בהם הם יוכלו לפעול. מי שמקים עסק חדש, או מרחיב עסק קיים שלו, בוחן כמה וכמה אופציות של מבנים להשכרה כדי לקבל החלטה על האופציה שהיא המיטבית עבורו.

הצרכים של כל עסק משתנים על פי תחום העיסוק שלהם. יש עסקים שזקוקים לאולמות רחבי ידיים כדי שיוכלו למקם בהם מכונות ייצור ופסי ייצור ארוכים. עסקים אחרים זקוקים לשטח קטן יותר אך להספק חשמל משמעותי שהוא תלת פאזי.

על פי הפרמטרים האלו, איש העסקים עובר על רשימת מבני תעשייה להשכרה . בכל אופציה אפשר לראות את המיקום המדויק של המבנה, כמו לדוגמה תל חנן, אור עקיבא, בית שאן וכו'. כמו כן את גודלו של האולם הניתן להשכרה או של כל האולמות בכל מבנה, כיוון שלעיתים אפשר לחבר שני אולמות צמודים וכך ליצור את החלל שיהיה הנכון ביותר עבור תפעול העסק ובדרך כלל גם עבור משרד שישמש את ההנהלה לצורך תפעולו של העסק. 

בחירה של מבנים להשכרה 

במקרים רבים של מבנים להשכרה האמירה לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן היא בעלת חשיבות רבה. זאת כדי שאפשר יהיה להגיע ללקוחות תוך פרקי זמן קצרים ולא לבזבז זמן רב בכבישים. עומסי התנועה המשמעותיים בישראל בשנים האחרונות מצריכים מחשבה רבה לגבי מיקום המרכז הלוגיסטי או מבנה התעשייה, וזאת כדי שזמן הנסיעה מנקודה זו ללקוחות יהיה קצר ומהיר ככל האפשר. המגמה היא שהנהגים יבצעו את המשלוחים ויחזרו להמשך העבודה בעסק בלי לבזבז זמן יקר. 

לכן אם רוב הלקוחות ממוקמים באזור ירושלים, כדאי לבחור מבנים להשכרה בהר חוצבים או במרכז ספיר וכך לתת מענה מושלם ללקוחות.

מרלוגים בכל מקום 

בשנים האחרונות יש צורך שהולך וגובר באחסון ציוד ולכן לקוחות רבים מחפשים מבנים להשכרה שהם רחבי ידיים ומתאימים לשמש מרכזים לוגיסטיים. רוב המרלוגים מחולקים למחסנים פנימיים שהם בכמה גדלים ולכן מתאימים לאחסון של נפחים שונים על פי הצורך.

זהו פתרון מעולה עבור יבואנים שמייבאים כמויות גדולות של סחורות וכאשר הן מגיעות ארצה בשילוח ימי או אווירי, הן מועברות למרלוגים. כך גם עבור היצואנים שזקוקים לשטח אחסון עד שינוע הסחורות ליעדים שונים מעבר לים. כך הם בוחרים במיקומים שהם הטובים ביותר עבורם באזור השפלה כמו יבנה, אזור התעשייה של יבנה, חולון, בת-ים, רמלה או לחלופין באזורים הדרומיים כמו מצפה רמון, ירוחם, אילת, דימונה, אופקים, ערד, שער הנגב, שדרות ועוד. 

תעשייה בצפון 

יש דרישה גבוהה ביותר של מבני תעשייה בצפון וזאת לאור ההתפתחות בפריפריה שנובעת מהעובדה שאלו מקומות זולים יותר לעסקים וגם למגורים.

זו הסיבה שאנשי עסקים שמעוניינים במקום נוסף כדי להרחיב את העסקים שלהם בוחנים כמה אופציות של מבנים להשכרה באזור הנכון ביותר עבורם כמו קצרין, חצור, עפולה, מחניים, שלומי, קריית שמונה, כרמיאל, מעלות, מטולה, יוקנעם ועוד.

בהתאם לסוג הייצור ולכמויות שמיוצרות, איש העסקים בוחן מקום שיהיה לצידו מרחב חניה גדול עבור המשאיות להעמסה וכבישי גישה נוחים לשינוע מהיר וללא עיכובים.

מדובר בנושא שהוא אקוטי כדי שיכולת ההעמסה תהיה נוחה, מלגזות יוכלו לנוע בחופשיות הן בחניה החיצונית כדי להעמיס משטחים על המשאיות והן לשנע משטחים מהמשאיות אל פנים המפעל.

 

נושא זה דורש תכנון לוגיסטי מוקדם והתאמה מושלמת על פי אופייה של העבודה היום יומית. זו הסיבה שבעל העסק בוחן כמה וכמה אופציות של מבנים להשכרה עד שהוא מוצא את המבנה הנוח ביותר.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

טיפים מובילים לרכישת רכב יד 2

הכנו לכם מדריך מקצועי שמספק תובנות חשובות לגבי תהליך רכישת רכב יד 2. בואו נבין מה לחפש, ואיך נכוןבלבצע משא ומתן על העסקה הטובה ביותר,

סוגיות נפוצות בתיקי גירושין

גירושין הוא תהליך מורכב הדורש ניווט קפדני. פוסט זה בוחן כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שעולות במהלך הליכי גירושין. המטרה היא לספק הבנה והכוונה לאנשים העוברים

מערכת מדפים מודולריים

מערכת מדפים מודולריים הינה סוג של מערכת ייחודית המאפשרת התאמה אישית עבור הדרישות הספציפיות שלכם ועבור צרכי העסק. מדובר במערכת המורכבת ממספר יחידות נפרדות שניתן

למה כדאי לקנות לק ג'ל של ונליסה?

בעולם האופנה והיופי לציפורניים, לק ג'ל ונליסה בלט באופן עקבי כמוצר ברמה הגבוהה ביותר. פוסט זה בבלוג בוחן מדוע כדאי לשקול רכישת לק ג'ל ונליסה,