החברה הגלובלית לשירותים דיגיטליים מתקדמים

הקדמה – מהו הבלוקצ'יין?

טכנולוגיית בלוקצ'יין היא טכנולוגיה מתפתחת המשמשת לפתרון בעיות בתעשיות שונות. זהו פנקס מבוזר של עסקאות המשותף לרשת מבוזרת של מחשבים.

לטכנולוגיית הבלוקצ'יין יש פוטנציאל לשבש תעשיות רבות מכיוון שהיא מאפשרת העברת נכסים ללא צורך בגורם שלישי, כמו ממשלה או בנק, ומספקת שקיפות וביטחון.

בלוקצ'יין היא טכנולוגיה שיש לה פוטנציאל לשנות את העולם. זהו ספר חשבונות מבוזר, מה שאומר שזהו מסד נתונים המשותף על פני מחשבים או צמתים רבים ושונים. הצמתים הללו אינם נשלטים על ידי אף ישות אחת וכולם צריכים להסכים זה עם זה לפני שניתן לכתוב נתונים חדשים.

הבלוקצ'יין הומצא על ידי סאטושי נקמוטו בשנת 2008 לשימוש כפנקס העסקאות הציבורי של מטבע הקריפטו bitcoin. המצאת הבלוקצ'יין לביטקוין הפכה אותו למטבע הדיגיטלי הראשון שפותר את בעיית ההוצאה הכפולה מבלי להידרש לרשות מהימנה או שרת מרכזי.

תולדות החברה

האגודה העולמית לשירותים דיגיטליים מתקדמים (GSA) נוסדה בשנת 2009 במטרה ליצור את השירותים הדיגיטליים המתקדמים ביותר בעולם. לחברה מטרה לשפר את חייהם של אנשים וארגונים באמצעות טרנספורמציה דיגיטלית.

GSA הוא ארגון בינלאומי המסייע לחברות, ממשלות וארגונים להצליח בעידן הדיגיטלי על ידי מתן שירותי ייעוץ והדרכה. מטה GSA נמצא בלונדון, אנגליה עם משרדים ושותפים ברחבי העולם.

Advanced Digital Services נוסדה בשנת 1997. זוהי חברה גלובלית המספקת שירותי אינטרנט ללקוחותיה.

החברה התחילה את דרכה כעסק קטן עם שלושה עובדים וצמחה למעל 20,000 עובדים בעשור האחרון.
למידע נוסף בתחום של החברה הגלובלית לשירותים דיגיטליים מתקדמים נא לגשת לאתר theglobalcompany.co.il

החברה גדלה ממתן שירותי אינטרנט בלבד למתן שירותים דיגיטליים כמו מחשוב ענן, מרכזי נתונים ותקשורת קולית.

לשירותים דיגיטליים מתקדמים יש משרדים ביותר מ-50 מדינות ומרכזם באטלנטה, ג'ורג'יה.

הפוטנציאל של בלוקצ'יין לשנות מימון

מאמר זה מנתח את הפוטנציאל של בלוקצ'יין לשנות מימון.

בלוקצ'יין היא טכנולוגיה המאפשרת יצירת ספרי חשבונות עמידים בפני חבלה. זהו ספר חשבונות מבוזר שמתעד עסקאות על פני מחשבים רבים כך שהן שקופות וניתנות לאימות.

לבלוקצ'יין יש פוטנציאל לשפר את המערכות הפיננסיות הנוכחיות, כגון על ידי פישוט תהליך התשלום והפחתת עלויות העסקאות.

בלוקצ'יין היא טכנולוגיה מתפתחת שמשנה את הדרך בה אנו עושים עסקים. יש לזה פוטנציאל לשנות את התעשייה הפיננסית.

האגודה העולמית לשירותים דיגיטליים מתקדמים (GSADS) היא חברה גלובלית המספקת פלטפורמה לשיתוף פעולה ושיתוף ידע לחדשנים וחלוצים במגזרי Blockchain Finance, FinTech, RegTech, InsurTech, LegalTech ו-MedTech.

GSADS שואפת להפוך את Blockchain כטכנולוגיה מתפתחת לנגישה יותר לכל מחזיקי העניין בחברה באמצעות חינוך, מחקר ופיתוח.

עתיד התשלומים עם בלוקצ'יין – האם מטבעות קריפטו יחליפו אי פעם מטבעות שהונפקו על ידי הממשלה?

החברה העולמית לשירותים דיגיטליים מתקדמים: עתיד התשלומים עם בלוקצ'יין – האם מטבעות קריפטו יחליפו אי פעם מטבעות שהונפקו על הנייר?

מטבע מבוסס נייר הוא מטבע שמיוצג על ידי מדיום פיזי, כגון מטבעות או שטרות. מטבעות מבוססי נייר היו צורת הכסף הנפוצה ביותר לאורך ההיסטוריה, והם עדיין בשימוש היום.

מטבעות קריפטו הם מטבעות דיגיטליים שנועדו לעבוד כאמצעי החלפה ומאגר ערך. ניתן להשתמש בהם עבור עסקאות או השקעות וניתן להמיר אותם במטבעות אחרים כמו הדולר האמריקאי.

Blockchain הוא ספר חשבונות מבוזר המאחסן כל עסקה שבוצעה בו אי פעם בפורמט מוצפן. זה מאפשר שיתוף מידע דיגיטלי בין מחשבים מרובים, כך שלא ניתן לשנות אותו מבלי שהשינוי יזוהה על ידי כל המחשבים ברשת.

החברה העולמית לשירותים דיגיטליים מתקדמים: עתיד התשלומים עם בלוקצ'יין – האם מטבעות קריפטו יחליפו אי פעם מטבעות שהונפקו על הנייר?

כיום, החברה הדיגיטלית הפכה למציאות. עם כניסת טכנולוגיית הבלוקצ'יין, מטבעות קריפטוגרפיים משתלטים כעת על העולם. מאמר זה יכסה את הנושאים הבאים:

– למה חשוב שתהיה הבנה טובה לגבי מטבעות קריפטוגרפיים?

– מהו בלוקצ'יין ומה הוא עושה?

– איך עובד הבלוקצ'יין וכיצד ניתן להשתמש בו בחיי היומיום שלנו?

– מהם חלק מהיתרונות והחסרונות הקשורים למטבעות קריפטוגרפיים?

– מהי כריית ביטקוין ואיך זה עובד?

– איך להשקיע בכריית ביטקוין.

החברה הגלובלית היא עתיד השירותים העסקיים, שירות מקצועי ואדיב יותר מבוסס טכנולוגיה ומחירים זולים בהרבה מהמחיר בשוק יכולים להוות מפתח לפריצה העסקית שלכם ולרכישת יתרון מול המתחרים.

החברה הגלובלית לשירותים דיגיטליים הוקמה על ידי שי מזרחי, יזם חברתי ועסקי.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

ספק כוסות וצלחות חד פעמיים למסעדות

פוסט זה בבלוג חוקר את הביקוש הגובר לכוסות וצלחות חד פעמיות בתעשיית המסעדות. הוא מדגיש את היתרונות שהמוצרים החד-פעמיים מציעים, כולל עלות-תועלת, נוחות ותפקידם בשיפור