חתונה בחורף

WINTER WEDDING

למרות מה שחושבים, לחתונה בחורף יתרונות רבים

אצלנו באטורה, תוכלו להשתמש באולם המתקדם לחתונת חורף חמימה ומפנקת. במקום, גם אווירה ואורבניות המשתלבים היטב לתוך האירוע

חתונה בחורף יפה במיוחד במקום המשלב חמימות בפנים יחד עם היופי של הגן והסביבה. כזה הוא בית האירועים אטורה. אטורה הוא אולם אירועים במודיעין, נמצא באזור יפיפה, בלטרון שבעמק איילון, כאשר מצד אחד נראים מרחבי העמק ומצד שני מציצים הרי יהודה. זהו מקום נגיש ומרכזי, נקודה חשובה במיוחד בחורף, בו הנסיעה לא תמיד נוחה ועדיף לנהוג בדרכים ראשיות ובטוחות. (מתאים ל-250 מוזמנים ומעלה)

להיות בפנים ולהרגיש בחוץ

עבור חתונות בחורף השילוב המושלם הוא בין מקום חמים ונעים לשבת בו לבין גן יפהפה לערוך בו את קבלת הפנים במידה ומזג האוויר מאפשר זאת. באטורה, כאשר המבנה המקורה הוא בעל חלונות עצומים בגודלם המאפשרים לראות את הגן בכל רגע, יש לכך יתרון רב בימים של גשם, כאשר לא ניתן לבלות בחוץ. האפשרות לראות את הגשם זולג על החלונות ואת נוף הגן והעמק הופך את האווירה בחתונה לחמה ומיוחדת. אין ספק – חתונה בחורף היא בעלת קסם רב אם עושים אותה במקום הנכון.

אוכל, שתיה ומוזיקה קסומה

את האווירה החורפית החמה והחגיגית יוצרים הרבה אלמנטים מסביב. באולם האירועים אטורה שבמרכז תוכלו לבחור במנות של חורף מתוך התפריט העשיר והמגוון. תבשילי קדרה, מרקים, בשרים עשויים היטב- כל אלה יוסיפו עוד ייחוד לאווירה החורפית. עיצוב בית האירועים על הצבעים הכהים והריהוט הכפרי יחד עם פריטים נוספים מתאים מאוד עבור חתונות בחורף. הוסיפו גם את מבחר המשקאות העשיר בבר ואת הציוד החדיש של סאונד ותאורה וקבלו ערב חורפי עם אווירה מכושפת ממש.

אטורה הינו בית ארועים אורבני

הממוקם בלב נופו המרהיב של עמק איילון
כ-20 דקות מתל אביב וירושלים