חתונה בקיץ

תקופת הקיץ מביאה עימה את עונת החתונות. אצלנו באטורה, תוכלו לנצל את הגן המפנק והרחבה, כדי לחגוג חתונה בקיץ לאירועים של מעל 250 איש, סביב הנוף המרהיב של העמק. במקום, גם גג מפנק לחגוג תחת כיפת השמיים

בית האירועים אטורה הוא מקום אשר בולט דווקא בפשטות שלו, אך פשטות שיש מאחוריה מחשבה, תכנון וידע בכל הקשור לניהול אירועים והתאמת האירוע לצרכיו ורצונותיו של כל זוג.

צפו גם : חתונות מיוחדות | חתונות שישי בצהריים

אווירה אורבניות וכפרית אצלנו באטורה אירועים לחתונות בקיץ

בית האירועים אטורה ממוקם קרוב מאוד מבחינה פיזית לגוש דן העירוני והצפוף, אך עם זאת רחוק מאוד ממנו בשלווה שיש בו, בירוק ובמרחבים של עמק איילון העוטף אותו. קשה להאמין עד כמה יכולה סביבה להשתנות במרחק של 20 דקות נסיעה. אטורה קרוב לא רק לגוש דן  אלא גם לירושלים ונמצא בגישה נוחה גם לצפון הארץ ודרומה. המקום כולל בתוכו את המבנה המקורה והממוזג וגם את הגן היפה שסביבו. עבור חתונות בקיץ, האפשרות לשלב בין החוץ לפנים היא מצוינת. ניתן לערוך בחוץ את קבלת הפנים והחופה כאשר השמש שוקעת מאחורי הגבעות ומאוחר יותר להכנס פנימה למסיבה ענקית, רעננה וקיצית במיוחד.

ארוחה מרעננת לאמצע הקיץ

אין ספק כי עבור חתונה בקיץ רצוי לבחור בתפריט שונה מזה הנבחר בחתונות חורף. באטורה נייעץ לכם בבחירת המנות המתאימות מתוך התפריט העשיר. אנו מציעים מגוון סוגים של מנות. כל המנות מורכבות מחומרי גלם טריים ומשובחים. אנו דואגים להתעדכן בשיטות ההכנה ובקולינריה המתפתחת בארץ ובעולם בכלל בקצב שיא. אנו פתוחים גם לבקשות מיוחדות כמו חתונה חלבית, צמחונית או טבעונית. כל רעיון שלכם יתקבל ויהפוך למציאות, בין אם זו חתונה בסגנון שוק איכרים המשתלב היטב עם הקיץ, חתונה בסגנון נשף בימי הרנסנס או כל תכנית אחרת שלכם.

אטורה הינו בית ארועים אורבני הממוקם בלב נופו המרהיב של עמק איילון כ-20 דקות מתל אביב וירושלים