מערכת מדפים מודולריים

מערכת מדפים מודולריים הינה סוג של מערכת ייחודית המאפשרת התאמה אישית עבור הדרישות הספציפיות שלכם ועבור צרכי העסק. מדובר במערכת המורכבת ממספר יחידות נפרדות שניתן לפרק ולהרכיב בקלות, כאשר מעצם פעולה זו ניתן ליצור מבחר תצורות אחסון.

בכל הנוגע למערכת מדפים זו, עולות מספר שאלות חשובות עליהן נספק מענה לאורך המאמר, כמו למשל מהם היתרונות של מערכת מדפים זו? מהם השימושים הנפוצים ביותר בהם? איך בוחרים בסוג מערכת מדפים זו? מה מבחינת התקנה של המערכת? ומה הקשר לשימושים במחסן חירום? את התשובות המלאות ניתן לקרוא במאמר.

יתרונות של מערכת מדפים מודולריים

עבור מערכת מדפים זו יש לא מעט יתרונות –

קודם כל, בראש ובראשונה, ישראלים אוהבים חיסכון בעלויות – במקרה זה, החיסכון הוא בעקבות האפשרות לשימוש חוזר לאורך זמן במערכת המידוף, מה שבעצם חוסך בעלות התחזוקה ועלות הרכישה לטווח הרחוק.

מערכת זו דינאמית מאוד, היא ניתנת להתאמה לגודל בפשטות, גם למשקל הפריטים וגם מבחינת צורה.

בנוסף, ניתן לומר שמערכת זו מיוצרת מחומרים חזקים מאוד ועמידים, המסוגלים לשאת משקלים רבים. בעצם מערכת זו מאפשרת לכם ניצול מקסימלי של שטח האחסון שברשותכם.

יתרון נוסף הוא האפשרות להזיז את המערכת ממקום למקום בפשטות ובקלות, בהתאם לצרכים שלכם. מומלץ לנקות היטב את המדפים בכל פעם שתבחרו להזיז את מיקומם (אם כבר אז כבר).

דעו כי למערכת זו יש מספר סוגים –

 • מדפים של מדף בודד

 • מדפים של מדף כפול

 • מדפים של מדף משולש

 • מדפים עם מגירות אחסון

 • מדפים עם דלתות

 • מדפים עם גלגלים

מהם השימושים הנפוצים ביותר?

בין השימושים הנפוצים ביותר שניתן לראות עבור מערכת מדפים מודולריים

 • שימוש בארכיונים, עבור אחסון של קלסרים, מסמכים, תיקים ועוד.

 • שימוש בספריות, עבור אחסון של כתבי עת וספרים למשל.

 • שימוש במשרדים, עבור אחסון של ציוד משרדי, אחסון של תיקים, מסמכים ועוד.

 • שימוש בחנויות, עבור אחסון של מוצרים למכירה או אחסון סחורה.

 • שימוש במוסכים, עבור אחסון של כלי עבודה וחלים כאלו ואחרים

 • שימוש בבתים הפרטיים, עבור אחסון של ביגוד, כלי בית, טקסטיל, מוצרי חשמל שאינם בשימוש, ספרים ועוד.

בחירת מערכת מדפים מודולריים

כאשר בוחרים מערכת מודולרית, יש לשים לב למספר פרמטרים –

גובה, אורך ורוחב של השטח העומד ברשותכם.

תכונות מיוחדות, גודל ומשקל של סוג הסחורה שלכם.

נפח המלאי העומד לרשותכם.

עלויות המערכת והאביזרים.

התקנה של מידוף מודולרי

יש להתקין את המידוף המודולרי על ידי סיוע של אנשי מקצוע מוסמכים בלבד, כאשר יש הקפדה יתראה על כלל התקנים המחמירים ועל כללי הבטיחות הנדרשים. כמו כן יש לשים לב להוראות היצרן בעניין כמות המשקל המקסימלית שניתן לשים על מערכת זו.

שימושים במחסן חירום

על מדפים למחסן חירום להיות גמישים וניתנים להתאמה לצרכים העשויים להשתנות. בנוסף, עליהם להיות עמידים וחזקים ולשאת משקל רב – בדומה למערכת המידוף המודולרית. יש דמיון רב בין מערכת המידוף המודולארית לבין אלו למחסן חירום.

לסיכום

מערכת מדפים זו עונה על הצורך ונותנת פתרון אחסון יעיל וגמיש המתאים למגוון רחב של שימושים. מומלץ להסתייע באנשי מקצוע מומחים לצורך קבלת סיוע עם מערכת מידוף זה, כך שתתבצע ההתאמה הטובה ביותר עבורכם.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מתי צריך לעשות אבחון פסיכודידיקטי?

אבחון פסיכודידקטי הוא כלי חשוב להבנת הקשיים הלימודיים והרגשיים של ילדים. האבחון משלב בין אבחון פסיכולוגי לדידקטי, ומספק תמונה מקיפה על מצבו של הילד. הבנת

מתי כדאי להתקין מרקיזה?

מרקיזה היא פתרון מצוין להצללה ולהגנה מפני תנאי מזג האוויר המשתנים. היא יכולה להוסיף ערך פרקטי לבתים פרטיים, עסקים ומבנים ציבוריים. נבחן כאן את הזמנים

מתי עסק צריך שירותי מזכירות?

ניהול עסק הוא אתגר מורכב הדורש שילוב של מיומנויות רבות. אחד המרכיבים הקריטיים להצלחה של כל עסק הוא ניהול יעיל של המשימות היומיומיות והשירותים הניהוליים.