נומרולוגיה קבלית מחשבון חינם

מבוא: מהי נומרולוגיה קבלית?

נומרולוגיה קבלית היא ענף במסורת המיסטית היהודית המתמקד במשמעות הרוחנית של המספרים.

נומרולוגיה קבלית היא חקר אופן השימוש במספרים בקבלה. המטרה היא להבין את הדפוסים והיחסים בין היבטים שונים של החיים והטבע, וכיצד ניתן להשתמש בהם ליצירת משמעות.

מאמינים של המקובלים שלכל דבר בחיים יש רטט או תדר. זה כולל אנשים, מקומות, דברים ואירועים. הם גם מאמינים שלכל הדברים יש אנרגיה שניתן למדוד לפי מספרם ואיכותם (חיובית או שלילית).

המקובלים משתמשים בידע הזה כדי לנסות למצוא הרמוניה בחייהם על ידי הבנה מהו הרטט האישי שלהם ומה המשמעות עבורם. הם גם משתמשים בו כדי לחזות אירועים עתידיים על סמך תנודות שמם, תאריך הלידה או גורמים אחרים.

ישנם סוגים רבים ושונים של מחשבוני נומרולוגיה קבליים זמינים באינטרנט בחינם, אבל הם כן
למידע מורחב על קורסים בנומרולוגיה ונומרולוגיה קבלית מחשבון חינם עליך לגלוש לאתר mistikhealing.co.il

הקדמה: כל מה שצריך לדעת על הקבלה וכיצד היא קשורה לנומרולוגיה

הקבלה היא צורה מיסטית של יהדות. זוהי מערכת מורכבת של אמונות המבוססת על הכתבים העבריים. נומרולוגיה קבלית היא הרחבה של האמונה הקבלית והיא מבוססת על הרעיון שלמספרים יש משמעות מיוחדת.

מחשבון נומרולוגיה קבלה ייתן לך תובנות על חייך, אישיותך ומערכות היחסים שלך עם אחרים. זה גם יספק לך מידע על החיים הקודמים שלך, קארמה וגורל. המחשבון ישתמש במספרים על שמך כדי לחשב את מספר הייעוד הרוחני שלך, אשר בתורו יספק לך כל מיני מידע על עצמך ועל הסובבים אותך.

הקבלה היא מערכת של מיסטיקה יהודית שקיימת כבר מאות שנים. הוא מתמקד בהיבטים המיסטיים של התורה והלכותיה.

נומרולוגיה קבלית היא צורה של נומרולוגיה שמקורה בקבלה. הוא משתמש באלפבית העברי כדי להקצות מספרים למילים, ולאחר מכן מחיל את המספרים הללו על מערכת שמקצה להם משמעויות.

השימוש הנפוץ ביותר לנומרולוגיה קבלית הוא בחישוב מספר הגורל של האדם, שיכול לשמש כאינדיקטור לתכונות אישיות, כישורים, יחסים עם אחרים ודברים רבים אחרים.

מהן הגישות השונות לחישוב מספר נתיב החיים של האדם?

נומרולוגיה קבלית היא מערכת נומרולוגיה המבוססת על הקבלה. מחשבון נומרולוגיה קבלית חינם אינו משתמש בשום שיטות חישוב ובמקום זאת משתמש בגישה שונה לחישוב מספר נתיב החיים של האדם. מחשבון זה משתמש באלפבית העברי ומקצה מספר לכל אות. המספרים מסופחים יחדיו, ומייצרים את מספר נתיב החיים הסופי.

האלפבית העברי מכיל 22 אותיות, כלומר יש 22 צירופי מספרים שניתן ליצור על ידי חיבור האותיות בשמו. לאחר מכן, צירופים אלו מוקצים למשמעויות שונות, תלוי באיזו אות הם מתחילים ומה הסכום הכולל שלהם.

נומרולוגיה היא מערכת ניבוי המקצה מספר לכל אות באלפבית. המספרים משמשים אז כדי לחזות את העתיד ולהבין את אירועי העבר.

שיטות הנומרולוגיה הפופולריות ביותר הן נומרולוגיה פיתגורית, נומרולוגיה קבלית ונומרולוגיה של ברהמין.

הנומרולוגיה של פיתגורס מבוססת על משפט פיתגורס הקובע כי "סכום הריבועים של שתי הספרות שווה לריבוע ההפרש שלהן".

הנומרולוגיה הקבלית מבוססת על אותיות עבריות והמספרים התואמים להן. לשיטה זו יש וריאציות רבות אך כולן מבוססות על מערכת מורכבת של חיבור מספרים המתכתבים עם אותיות בשמו או בתאריך הלידה של האדם.

נומרולוגיה של ברהמין היא מערכת הודית המקצה מספר לכל אות בשמו או בתאריך הלידה של האדם ולאחר מכן משתמשת במספרים אלה כדי לחשב את מספר נתיב חייו.

כיצד לחשב את מספר הגורל שלך באמצעות מבחר של קלפי טארוט?

נומרולוגיה קבלית היא מערכת של הקצאת מספרים לשם ותאריך הלידה של אדם, המשמשת לאחר מכן למציאת מספר הגורל של אותו אדם.

מאמינים שמספר הגורל יכול לחזות את העתיד, וכי ניתן להשתמש בו כדי להבין כיצד יתפתחו אירועים.

תהליך החישוב מתחיל במציאת המספר הקבלי מתוך האותיות בשמו של אדם. האות הראשונה בשמם מקבלת ערך של 1, ולכל אות רצופה ערך נוסף. לדוגמה, אם שמו של מישהו היה 'ג'ון סמית', המספר הקבלי שלו יחושב באופן הבא:

1+3+4+5+8=22

2+2=4

נומרולוגיה קבלית היא דרך לחשב את מספר הגורל שלך ולברר על תכונות האישיות שלך. זה מבוסס על הקבלה והאמונה שמספרים הם יצורים חיים עם אנרגיה מיוחדת.

המחשבון יחשב את מספר הגורל שלך באמצעות מבחר קלפי טארוט. זוהי חלופה לשיטת החישוב המסורתית יותר המשתמשת בקלף טארוט אחד בלבד. אפשר גם לחשב את מספר ה-G, שהוא סוג מיוחד של מספר גורל המתייחס לידע, אינטליגנציה ויצירתיות.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

בעיות אינסטלציה נפוצות שאפשר להימנע

גילוי בעיות אינסטלציה נפוצות והבנת אופני המניעה שלהן יכולים לחסוך זמן וכסף. כמו כן, בחירה נכונה של שירות אינסטלציה מתאים לפרויקט שלך היא מפתח להצלחה. 

בעיות אינסטלציה נפוצות שאפשר להימנע

גילוי בעיות אינסטלציה נפוצות והבנת אופני המניעה שלהן יכולים לחסוך זמן וכסף. כמו כן, בחירה נכונה של שירות אינסטלציה מתאים לפרויקט שלך היא מפתח להצלחה.