אירועים עסקיים במרכז

בואו להתרשם ממגוון האירועים העסקיים שנערכים אצלנו באטורה

אצלנו באטורה ניתן לקיים ארועי חברה, מסיבות עובדים, ארועי משפחה, כנסי בוקר וכל אלו בשילוב התכנים המקוריים של מיני ישראל.

אירוע עסקי כמו ערב השקה, כנס ואפילו ערב חברה הוא הזדמנות למתג את החברה שלכם כפי שאתם רוצים ולקחת אותה קדימה. לשם כך יש לבחור בקפידה את המקום בו האירוע יתקיים. אטורה הוא מקום לאירועים עסקיים במרכז המספק לכם את כל הנדרש והרבה מעבר לכך בכדי שהאירוע יצא בדיוק כפי שאתם רוצים, עם האווירה המתאימה וכל האלמנטים שייצרו יחד אירוע בלתי נשכח.

אירועים עסקיים אצלנו באטורה: מקום לכנסים | אירוע חברה

אטורה - מקום לאירוע עסקי במקום הנכון ובזמן הנכון

ממש כפי שחשוב לקיים אירוע עסקי בזמן הנכון, חשוב לקיים אותו במקום הנכון. אטורה הוא אולם אירועים במודיעין הנמצא ממש במרכז הארץ, באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים, בלב עמק איילון. כאן לא תראו את הפקקים של איילון אלא את המרחבים של איילון. מיקומו הופך אותו למקום לאירועים עסקיים במרכז אליו נוח להגיע מכל רחבי הארץ: גוש דן, ירושלים וגם מהצפון והדרום. אם יש לכם מוזמנים מחו"ל לאירוע, אטורה נמצא במרחק של מספר דקות נסיעה מנמל התעופה בן גוריון. במיוחד בעולם העסקי, בו כל דקה שווה כסף, מיקום מרכזי ונגישות גבוהה חשובים מאוד להצלחתו של האירוע.

למידע נוסף על אטורה – אולם אירועים במרכז

ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות

רוצים לבנות שיתופי פעולה ושאר קשרים עסקיים? אטורה הוא מקום מעולה לכך. בתור מקום לאירועים עסקיים, באטורה עומדות לפניכם מגוון אפשרויות בדרכים ליצור ולרקום קשרים עסקיים. רוצים לעשות זאת באירוע ישיבה באולם או בגן? באירוע קוקטייל? רוצים לשלב מופע של אמן מוכר? רוצים להכיר לאורחים מחו"ל את כל הארץ? ממש בצמידות לאטורה נמצא פארק מיני ישראל הקסום בו תוכלו לטייל ולהכיר לאורחים מחו"ל את המקומות המפורסמים בארץ, לטייל איתם ממגדלי עזריאלי אל ים המלח ומשם לגליל. הרעיונות יזרמו מעצמם. האמפי פארק של המקום עומד לרשותכם לקיום מופע לחימום האווירה. האולם המיוחד בעיצובו הפשוט אך האלגנטי מחכה לכם כשתשובו מן המסע ברחבי הפארק.

צרו איתנו קשר!

אטורה הינו בית ארועים אורבני הממוקם בלב נופו המרהיב של עמק איילון כ-20 דקות מתל אביב וירושלים