תוספי תזונה וציוד

תוספי תזונה

תוספי תזונה מומלצחם

תוספי תזונה נחשבים, עבור רבים, למרכיב חשוב ומשמעותי בתכנית אימונים המתקיימת בהדרכת מאמן כושר אישי. נכון הוא, שעיקר התזונה מגיעה מאוכל טבעי על פי תפריט שכל אחד מתאים לעצמו. אלא שתוספי תזונה ידועים בריכוז העשיר שלהם ומוסיפים המון לכל אחד. יותר מכך, התאמתם לכל אחד אישית במסגרת האימונים או אחריהם מגבירים את האפקט שלהם. ניתן לקבל אותם במתחם הכושר סוויץ' אשר משרת אנשים רבים.

תוספי תזונה – מגוון רחב

הצורך בתוספי התזונה נובע ממספר סיבות. ראשית, לא תמיד המזון המיוצר היום גדל או צומח בתנאים אופטימאליים, מה שגורם לאיבוד מינרלים וויטמינים חשובים בו. אחרים מוחזקים זמן רב במחסנים עד לשיווקם. יש מזונות המיוצרים בשיטות תעשייתיות הגורמות לאיבוד ויטמינים ומרכיבים חשובים אחרים ועוד. סיבה אחרת היא התבגרות בגיל המאופיינת, בין היתר, בירידה ביכולת כושר ספיגה של המזון. לחשיבות צריכתם בעת אימוני כושר מגוונים יש משקל רב. כך במקרים בהם ספורטאי מביא את גופו למאמץ מקסימאלי כדי לשבור שיא קיים, לאדם בשיקום אשר זקוק לתוספת ויטמינים ומינראליים, למתאמנים בגילאים צעירים שגופם עדיין גדל ומתפתח וכן הלאה. יש שנועדו לצריכה לפני אימון, במהלכו, בעת מנוחה וכדומה. כל אחד משפיע אחרת ונועד לספק תרומה נוספת לכל אחד.

אילו סוגי תוספי המזון ישנם?

תוספי המזון מכילים ויטמינים מסוגים שונים כולל מסדרת B אשר ויטמין B12 על סוגיו הרבים נמנה עליה, מינראלים, חומצות פוליות, חלבונים, חומצות שומן כמו אומגה 3 למשל, תוספים המכילים ברזל וכדומה. ניתן למצוא קשת רבה של מוצרים המיוצרים ומוגשים במגוון צורות. יש כנוזלים בצורת תמיסות, בכמוסות לבליעה או כאלו הנספגות בפה ועוד. תכשירים ומוצרים רבים מגיעים בסדרות וכל מוצר בסדרה נבדל מהאחר בריכוז, בכמות, בצורת האריזה ועוד. יש המיועדים לנשים, לגברים, לצעירים, לספורטאים העוסקים בספורט הישגי ועוד. מאמן כושר אישי יכול להמליץ לכל מתאמן על תוסף המזון החיוני לו בעת שהוא בונה עבורו את התפריט.

תכנית אימון עם תזונה הולמת

מומלץ להתאמן במתחם כושר סוויץ' אצל מאמן כושר אישי אשר בונה תכנית אימון מקיפה, הכוללת את כל האספקטים הנדרשים מסביב. הוא משווק מוצרים של חברות בעלות מוניטין המייצרות אותן תחת אישורים רפואיים ובקרת איכות גבוהה. כל זאת נועד לשימוש יעיל ומוצלח ויתרמו לתוצאות אימון מרשימות.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

בעיות אינסטלציה נפוצות שאפשר להימנע

גילוי בעיות אינסטלציה נפוצות והבנת אופני המניעה שלהן יכולים לחסוך זמן וכסף. כמו כן, בחירה נכונה של שירות אינסטלציה מתאים לפרויקט שלך היא מפתח להצלחה. 

בעיות אינסטלציה נפוצות שאפשר להימנע

גילוי בעיות אינסטלציה נפוצות והבנת אופני המניעה שלהן יכולים לחסוך זמן וכסף. כמו כן, בחירה נכונה של שירות אינסטלציה מתאים לפרויקט שלך היא מפתח להצלחה.