4 הבלוגים הכלכליים הטובים בישראל

בלוג פיננסי הוא בלוג המתמקד בנושאי פיננסים, עסקים והשקעות. בלוגים אלה נכתבים בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע בתחום הפיננסים שיש להם ניסיון בתחום.

בלוגים פיננסיים יכולים להיות ממוקדים בנושאים ספציפיים כמו מימון אישי, השקעות, תכנון פרישה וכן הלאה. בלוגים אלה בדרך כלל מספקים לקוראים מידע על מוצרי השקעה ושירותים שונים כדי לעזור להם לקבל החלטות פיננסיות טובות יותר.

בלוגים פיננסיים גם מציעים עצות לקוראיהם כיצד לנהל את כספם באופן שיאפשר להם לחסוך יותר ולהפחית חובות.

בלוג פיננסי הוא בלוג המתמקד בנושאים הקשורים לפיננסים.

בלוגים פיננסיים נכתבים בדרך כלל על ידי יועצים פיננסיים מקצועיים. לעתים קרובות הם מספקים ייעוץ למימון אישי והשקעות. הם גם חולקים את דעתם לגבי השינויים האחרונים בשוק, נתונים כלכליים, מגמות בענף ונושאים רלוונטיים נוספים.

ישנם סוגים רבים של בלוגים פיננסיים: בלוגים פיננסיים אישיים, בלוגי השקעות, בלוגי פרישה וכן הלאה. בלוג פיננסי יכול לשמש כפלטפורמה לחינוך אנשים לגבי כספים אישיים או לקידום מוצרים ושירותים המוצעים על ידי החברה או המעסיק של הבלוגר.

אציין ברשימה את הבלוגים הכלכליים הטובים בישראל לדעתי ואתן קישורים כדי שתוכלו לקרוא בעצמכם :

 

1.       מידעסיוני | מגזין פיננסי, פנסיוני וכלכלי – מגזין פיננסי, פנסיוני וכלכלי כלים מעשיים לצרכנות פיננסית וכלכלית חכמה. בלוג פיננסי לחינוך והשכלה פיננסית, עצמאות כלכלית.

מידעסיוני הוא מגזין כלכלי חברתי. כלים מעשיים לצרכנות פיננסית חכמה.

מדבר עם שוק ההון, כסף, מניות, קרן השתלמות, פנסיה, קופת גמל, קופת גמל להשקעה, ביטוחי מנהלים, פוליסת חיסכון ועוד.

קישור לבלוג מידעסיוני

 

 

2.       הר הביטוח | כדי לאפשר לנו ציבור המבוטחים לקבל תמונה מקיפה ורחבה לגבי הפוליסות והביטוחים הקיימים לנו ולאתר כפלי ביטוח במידה וישנו, הקימו במשרד האוצר את אתר הר הביטוח.

איתור ביטוחים כפולים הר הביטוח הפרטי שלי קבלת דו"ח מפורט ומסודר על הביטוחים שעושה סדר בבירור האם ישנם ביטוחים כפולים או מיותרים הר הביטוח – בדיקה מהירה ופשוטה.

קישור להר הביטוח

 

 

3.       הסולידית הבלוגרית השנויה במחלוקת כותבת כדי ״להציג מסגרת רעיונית ופרקטית שתאפשר לקוראיו [של הבלוג] לקחת אחריות אישית ולהגיע לעצמאות כלכלית בכוחות עצמם״.

 

4.       Micha.Stocks – ערוץ יוטיוב הערוץ מיכה סטוקס נולד על מנת לספק לכל דוברי העברית את המידע הנדרש על מנת להגיע לחופש כלכלי בזכות השקעות נבונות. לספק פרספקטיבה נוספת מאמריקה – דברים שרואים מכאן לא רואים משם.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

ספק כוסות וצלחות חד פעמיים למסעדות

פוסט זה בבלוג חוקר את הביקוש הגובר לכוסות וצלחות חד פעמיות בתעשיית המסעדות. הוא מדגיש את היתרונות שהמוצרים החד-פעמיים מציעים, כולל עלות-תועלת, נוחות ותפקידם בשיפור